Monitoring CCTV

Monitoring CCTV

Szukasz odpowiedniej kamery bezpieczeństwa, systemu kamer CCTV lub cyfrowego rejestratora wideo do ochrony domu i firmy?

NETIKOMP to idealne rozwiązanie dla wszystkich wymagań nadzoru wideo i kamer bezpieczeństwa. Mamy dla Ciebie różnorodne oferty, począwszy od telewizorów o obwodzie zamkniętym, takich jak analogowa telewizja przemysłowa czy nowoczesne kamery IP.

Zrozumienie działania różnych systemów nadzoru wideo pomaga dokonać właściwego wyboru. Nasi eksperci z NETIKOMP pomogą Ci podjąć właściwą decyzję podczas instalacji lub aktualizacji nadzoru wideo dla Twojego domu i firmy.

Kamery analogowe

analog_cctv-1
Do nagrywania i monitorowania na żywo kamery analogowe są ponownie podłączone do rejestratora. Analogowe systemy CCTV są wykorzystywane do utworzenia stałego połączenia komunikacyjnego między kamerami i monitorami za pomocą przewodów i kabli. Obecnie rejestrator ma łączność sieciową, która pozwala na przesyłanie strumieniowe wideo na żywo przez sieć. Za pomocą oprogramowania do zarządzania możesz oglądać transmisję na żywo na zdalnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Kamery IP

ip_camera_cctv
Kamery IP, zwane także kamerami sieciowymi, mają być przyszłością technologii kamer bezpieczeństwa. Kamery IP zaprojektowane specjalnie do nadzoru mogą być podłączone do sieci bezprzewodowej lub Ethernet. Strumień wideo jest rejestrowany w scentralizowanym NVR i może być oglądany przez Internet. Za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego można monitorować wiele kamer w różnych lokalizacjach za pośrednictwem Internetu.

Chociaż systemy oparte na kamerach IP są nieco droższe, ich najwyższa jakość sprawia, że ​​warto je zainwestować. Podczas gdy starsze systemy stają się przestarzałe, będziesz mógł aktualizować i ulepszać swoje kamery IP, ponieważ technologia nadzoru w przyszłości ma pozostać oparta na kamerach IP przez dłuższy czas.

  Świadczymy usługi w zakresie

  Nieograniczony dostęp

  Kamery bezpieczeństwa są dość skuteczne jako środek ostrożności, szczególnie gdy są instalowane przez renomowane firmy, takie jak NETIKOMP. Kamery CCTV nie tylko zwiększają Twoje bezpieczeństwo, ale także przeszkadzają niechcianym gościom i działaniom w Twojej siedzibie. Dostęp do tych kamer można uzyskać zdalnie, z dowolnego miejsca, w celu monitorowania działań w Twojej nieruchomości.

  Na żywo

  Rozwiązania do instalacji kamer CCTV przez firmę NETIKOMP umożliwiają zdalne monitorowanie pomieszczeń domowych lub biurowych w czasie rzeczywistym. możesz oglądać transmisję na żywo z telewizji przemysłowej za pomocą dowolnego gadżetu z połączeniem danych, takiego jak telefon komórkowy, laptop lub komputer.

  Dostęp mobilny

  Nasze kamery monitorujące mają najnowszą technologię, a strumienie wideo można uzyskać za pomocą dowolnego urządzenia zgodnego z Internetem, takiego jak smartfon, tablet, laptop itp.

  Konserwacja i serwis

  Nie musisz dwa razy myśleć o współpracy z nami. NETIKOMP oferuje roczną BEZPŁATNĄ usługę wsparcia i konserwacji. Jeśli chcesz, możesz corocznie odnawiać umowy serwisowe.

  Night Vision

  Ponieważ większość przestępstw ma miejsce w nocy, CCTV z noktowizorem to dobra inwestycja. NETIKOMP oferuje kamery CCTV, które nagrywają filmy nawet w najciemniejsze noce
  100 %
  satysfakcji

  Nasza gwarancja

  Zapewniamy 100% satysfakcji naszym klientom poprzez zastosowanie najwyższej jakości systemów CCTV, pierwszorzędnych praktyk instalacyjnych i wyjątkowych usług.